ARKADAŞIMIN TEYZESİ

Arkadaşlar ben Okan umarım beni unutmamışsınızdır.Bu olay geçen hafta başımdan geçti. 31 yaşında yakışıklı bir gencim, neyse fazla uzatmayayım.
Geçen hafta pazar günü gazete almak için dışarıya çıktığımda. Karşı apartmanda oturan arkadaşımın teyzesini balkonda gördüm merhabalaştık(suna hanım 37 yaşında ) üzerinde şort ve beyaz askılı bir bluz vardı gögüsleri o kadar tahrik edici görünüyorduki göğüs çatalı eğildikçe görünüyor hafif terlemişte belli ediyordu neyse biraz sohbet ettikten sonra gazete almaya gidiyorum varsa bir ihtiyacınız alayım dedim.Limonata ve biraz sebze istedi.Ordan ayrıldım bir saat kadar sonra döndüm karşı binaya doğru yol aldım.
Kapı zilini çaldım suna hanım kapıyı inanımaz kısa bir şortla açtı ve ben de poşeti suna hanıma verdim. Suna hanım elindekiler yeni gazete mi diye sordu ben de evet dedim. Suna hanım gazeteleri okumak için istedi. Ben de kahvaltıya bekliyorlar eve gitmem lazım gazete kalsın sonra alırım dedim. S.H beş dakika gir gidersin dedi. Ben de kabul ettim ve içeriye girdim. Salona geçtik.

Suna hanım gazeteleri okumaya başladı. Gazeteyi kaldırıp okuduğu için yüzü gözükmüyordu. Ben de bundan faydalanıp S.H şortundan içeri bakıyordum.Baldırları bembeyazdı şortundan kilodu dışarı taşıyordu sanırım amıda hafif kıllıydı S.H gazetenin sayfasını değiştirirken beni gördü ve ne yapıyorsun diye bağırdı. Ben çok utanmıştım. S.H sinirle çadırı da kurmuşsun dedi.
Ben bu arada kıpkırmızı oldum.Kız arkadaşını beceremiyormusun dedi yoo dedim istediğim zaman. Ben de ne diye sordun dedim. S.H bildiğin gibi bekarım benimde canım bazı şeyler istiyo dedi bende ne istiyor dedim. Oda erkek istiyor dedi. Ben çok güzelsin erkek arkadaşın yok mu dedim. Ben bu lafı derdemez S.H elini benim aletin üstüne attı.Fermuarımı açıp elini içeri doğru soktu okşamaya başladı.Yavaş yavaş dışarı çıkarıp ağzına çoktan almıştı…Ben S.hanıma ne yapıyorsun dedim… Ben de bu arada boş durmayıp S.H göğüslerini elliyor ve şortunu çıkartıyordum.
Şortu çıkarttıkken sonra üstündeki bluzu çıkardım S.H beyaz don ve siyah sütyeniyle karşımdaydı. Önü biraz ıslanmıştı.Bacaklarını aralayıp amını okşamaya başladım amı kilodundan taşıyordu öle bir kabarmıştıki okşadıkça ıslanıyordu. Ben de donunu çıkartarak amını yalamaya başladım. S.H ben bakireyim sakın yanlış bir şey yapma beni götten sikeceksin dedi. Ben de benim 18 santimlik aleti S.H götüne dayadım ve korkunç bir çığlık attı. Ben sikerken boş durmayıp göğüslerini sıkıyordu. Daha sonra aletimi götünden çıkartıp ağzına verdim tekrar arkasına soktum yarağımın damarları çıkmıştı arkası o kadar dardiki yarağım zor giriyordu girerkende basıyordu çığlığı canı yaıyordu ama zevk aldığıda belliydi gidip geliyordum arka deliğinde yarağımı çıkarıp arkasını iyice araladım arka deliğini yalamaya başladım amınıda avuçlamaya başladım amı yarılmıştı resmen yarığında sular akıyordu yere kızarmış dudakları şişmiş amını o kadar çok sikmeyi istiyordumki dilimi amının içine soktum kudurmaya başladı ne yapıyorsun deli oluyorum yapma yalama artık derken onun dinlemiyordum ağzıma boşaldığını hissettim birden döndü yarağımı ağzına aldı vantuz gibi emiyordu hadi amımı patlat sik beni ne olur sik beni diye inlemeye başladı yavaşça bacaklarını ayırdım yarağımı am dudaklarına sürtüp başını amına sokmaya başladım yavaşça geri kalanı içine sokmaya başladım hızlı hızlı sokup çıkarmaya başladım biraz kan geldi amından köküne kadar sokmaya başladım yarağımı amı daracıktı yarağımı yedikçe açılıp kapanıyordu hızlı hızlı sikmeye devam ediyordum bir yandanda göğüsleri sıkıyor üstüne abanıyordum içime boşalma ağıma ver dedi kulağımı geleceğim zaman yarağımı ağzına dayadım köküne kadar alı emerken ağzına boşaldım.
S.H dölerin yarısını yuttu yarısınıda tükürdü. 5 Dakika dinlendikten sonra banyoya girdik. Banyoda da sikiştik. Banyodan çıktıktan sonra biraz dinlendikten sonra gazeteleri alıp eve döndüm. Bugünlerde arayıp duruyor amının söylüyor.Amı sulanmış bayanları bekliyorum.

kalexter@hotmail.com
skype adres:kalexter78


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler Telefonda Sohbet hattı Canli sex Sohbet hattı Sex hattı Sex Sohbet hattı Canli Sohbet hatti canli sex hatti Sohbet hatti Canli sex hatti Sohbet hatti erotik filmler